Nevíte, jak se zbavit stavebního odpadu? Nechcete ho pouze odvést na skládku, ale zajímá Vás účinná recyklace?

Firma Kovokameník provádí drcení stavebního a demoličního odpadu, z kterého tak vzniká recyklát, jež lze využít především jako pro zpevnění rozsáhlých ploch či jako podkladový materiál při výstavbě silnic. Tento proces recyklace výrazně šetří a napomáhá nejenom životnímu prostředí, ale také nerozšiřuje skládky. Uplatnění tak nachází ty materiály, které by se jinde nemohly použít – například pro podkladové plochy se již nemusí využívat nových materiálů, ale právě zmíněného recyklátu.

Přijímání odpadu k drcení je podmíněno kvalitou jednotlivých materiálů, na kterou pečlivě dbáme. Materiál, který je již mixem materiálů jiných, přijmout nemůžeme. Podobné omezení je při přijímání cihel, ve kterých se nesmí vyskytovat příměsi jiných materiálů, jako je např. Sklo, plast, papír atp.

Co všechno je bráno za stavební odpad? Beton, železobeton, cihly, zemina, dřevo, asfaltové živice, betonové železniční pražce, měděné a hliníkové kabely, umělé hmoty a další příměsi, dále také trusku a podobné netoxické průmyslové odpady.

Jaké služby spojené s likvidací stavebního odpadu Vám nabízíme:

Co je našim cílem:

  • Vaše spokojenost
  • profesionalita založená na dlouholeté praxi
  • poctivě provedená práce
  • poskytnutí potřebné techniky k odvozu stavebního odpadu
  • kvalifikovaný a zkušený tým naší firmy
  • ochrana životního prostředí

Ceník likvidace stavebního odpadu:

Rádi byste znali předem cenu likvidace stavebního odpadu? Využijte formulář níže pro získání dalších a přesných informací, které Vám nezávazně a co nejrychleji zašleme.

Firma Kovokameník poskytuje likvidace stavebních odpadů ve městech: Praha, Pardubice, Hradec Králové, Jihlava, Chrudim, Kolín, Vysoké Mýto, Litomyšl, Poděbrady, Nymburk, Jaroměř a okolí.

Chci nezávaznou cenovou nabídku

Máte o službu zájem? Kontaktujte nás

Ladislav Charous
Obchodní manažer, poradce pro ekologii
+420 725 836 014

Nebo nám zašlete své číslo. Rádi se Vám ozveme společně se domluvíme na dalším postupu.

Vepište telefoní číslo, na kterém Vás zastihneme